37. fotbalový týden oslavanských družstev

Ve 37. týdnu zahájí mistrovská utkání už ve středu 10. září utkání mladší přípravka doma proti Ivančicím. V sobotu 13. září zajíždí starší přípravka do Ořechova, mladší přípravka k dalšímu utkání do Střelic, stejně jako mladší žáci. Dorost zajíždí v sobotu k utkání do Dolních Kounic. V neděli 14. září přivítají starší žáci od 10h na domácím hřišti Zbraslav, Béčko mužů zajíždí odpoledne do Radostic a na domácím hřišti přivítá Áčko od 16h neznámé Vilémovice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *